

291 ₴
Апекс 1000-G - корпус врізного замка під євроциліндр з універсальною клямкою під ручку. Призначений для встановлення в полегшені дерев'яні міжкімнатні двері завтовшки не більш ніж 40 мм. Підходить для дверей як лівого, так і правого відкривання. Вузол під ручку зроблений на підшипнику.

Сторона відкривання — універсальний
Колір лицьової планки — золото
Кількість ригелів — 3
Виліт ригелів — 20 мм.
Діаметр ригеля — 12 мм.
Видалення ключового отвору (Backset) — 40 мм.
Міжосьова відстань — 61,5 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Колір замку | Золото |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 61.5 мм |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 40 |
| Міжосьова рассояние | 61.5 |
| Наявність засувки | Так |
| Тип замку | Основний замок з клямкою |