
362 ₴
Ручки на планці Apecs HP-72.1303 BL (чорні) для протипожежних дверей.
Ручки на планці HP-72.1303-BL (антипаніка) – лінія ручок для протипожежних дверей. Матеріал виготовлення ручки – пластик із додаванням антипірену для зменшення горючості. Усі ручки цієї серії мають міжосьову відстань 72 мм і призначені для комплектації протипожежних замків серії 2000 Panic ZN. Ручки універсальні. Кріплення здійснюється за допомогою стяжок. Призначені для встановлення на сталеві двері товщиною 45–60 мм.
Комплектація:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Тип ручки | На планці |
| Розміри | |
| Висота розетки/планки | 170 мм |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Ширина розетки/планки | 47 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм дії ручки | Натискний |
| Призначення ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Покриття | Полімерна фарба |
| Спосіб установки | Накладний (врізний замок) |
| Тип планки | Під циліндр (євроциліндр) |
| Колір ручки | Чорний |