
604 ₴
Матеріал виготовлення ручки – ЦАМ, матеріал планки – сталь товщиною 1,5 мм. Покриття ручок виготовляється за технологією багатошарового покриття. Усі ручки цієї серії мають міжосьову відстань 42 мм. Кріплення здійснюється за допомогою стяжок. Ручки цієї серії поділяються на ліві та праві. На внутрішній ручці комплекту є шторка та поворотник.
Дверні ручки Avers HP-42.0123-S-C-CR хром
Ручки дверні фалеві на планці з поворотною ручкою. Призначені для комплектації врізного сувальдного замка з міжосьовою відстанню 42 мм із засувкою та засувом. Ручки бувають для лівих і правих дверей.
Дверні ручки HP-42 сумісні з:
Комплектація:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 43 мм |
| Висота розетки/планки | 215 мм |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ручки | CR (Хром) |
| Тип планки | Під циліндр (євроциліндр) |
| Покриття | Гальванічне |
| Спосіб установки | Накладний (врізний замок) |
| Призначення ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискний |