
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Дверне вічко CordonTech C-50-90-BLM — це надійне та стильне рішення для безпечного спостереження за простором перед дверима.
Виготовлене з високоякісної сталі, воно забезпечує чітке та ясне зображення, дозволяючи контролювати відвідувачів без відкривання дверей. Ідеально підходить для квартир, приватних будинків та офісів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cordon Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна товщина полотна дверей | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 50 мм |
| Покриття | Гальваніка |