
1 080 ₴
Накладні доводчики з зусиллям від EN 2 до EN 6 (від 45 до 160 кг). Правильний вибір та встановлення забезпечують коректну роботу та тривалий термін служби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.15 кг |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Клас доводчика | 2 |
| Колір | Сірий |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 45 кг |
| Матеріал | Силумін |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ширина дверного полотна | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага двері | до 45 кг. |
| Колір доводчика | SL (Срібло) |
| Мінімальна робоча температура | -30 |