
1 248 ₴
Накладний дверний доводчик з колінчастою тягою для дверей до 950 мм шириною та вагою до 65 кг. Оснащений фіксацією у відкритому положенні, забезпечує надійне та плавне закриття дверей. Рекомендований для внутрішнього використання при температурі від -30°C до +60°C.
14 днів з моменту покупки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Клас доводчика | 3 |
| Колір | Сірий |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Матеріал | Силумін |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага двері | до 65 кг. |
| Колір доводчика | SL (Срібло) |
| Мінімальна робоча температура | -30 |