
469 ₴
Дверний глазок APECS 3028/70-120-CRM — надійний елемент безпеки для вхідних дверей. Дозволяє контролювати простір перед дверима без їх відкривання. Модель забезпечує кут огляду 105°, що дозволяє чітко бачити відвідувачів та ділянку перед дверима.
Ціна: уточнюється
Бренд: Apecs
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр врізної частини | 28 мм |
| Кут огляду | 200 град. |
| Максимальна товщина полотна дверей | 110 мм |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 60 мм |
| Покриття | Гальваніка |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Глазок |