
107 ₴
Глазок Avers 2216/60-110-CR призначений для встановлення в двері товщиною від 60 до 110 мм. Дозволяє контролювати простір перед дверима без їх відкривання, підвищуючи безпеку будинку чи квартири.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Кут огляду | 160 град. |
| Максимальна товщина полотна дверей | 105 мм |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 65 мм |
| Покриття | Гальваніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ЦАМ |
| Тип | Глазок |