
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Стильний та надійний дверний глазок Vanger 1016/50-90-BLM в чорному кольорі — незамінний помічник для безпеки вашого дому. Виготовлений з високоякісних матеріалів із сучасним дизайном, забезпечує відмінну якість та елегантний вигляд дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanger |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна товщина полотна дверей | 90 мм |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Покриття | Фарба |
| Тип | Глазок |