
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Дверний глазок Vanger 1016/65-95-CR (хром) — надійне та практичне рішення для вхідних дверей. Модель має збільшену довжину корпусу, що робить її ідеальною для товстих дверних полотен, включаючи броньовані, з подвійною МДФ-панеллю або додатковим утепленням.
Бренд: Vanger
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanger |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна товщина полотна дверей | 95 мм |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 65 мм |
| Покриття | Гальваніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Тип | Глазок |