


309 ₴
Апекс 1000-CR - корпус врізного замка під євроциліндр з універсальною засувкою під ручку. Призначений для установки в дерев'яні міжкімнатні або вхідні полегшені двері товщиною не більше 40 мм Підходить для дверей, як лівого так і правого відкривання. Вузол під ручку виконаний на підшипнику.
в
Сторона відкривання - універсальний
Колір лицьової планки - хром
Кількість ригелів – 3
Виліт ригелів 20 мм
Діаметр ригеля – 12 мм.
Видалення ключового отвору (Backset) – 40 мм
Міжосьова відстань– 61,5 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Колір замку | Хром |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 61.5 мм |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 40 |
| Міжосьова рассояние | 61.5 |
| Наявність засувки | Так |
| Тип замку | Основний замок з клямкою |