


341 ₴
Apecs 2600-G - циліндровий врізний замок із реверсивною засувкою й отвором під ручки з міжосьовою відстанню — 85 мм, рекомендований для встановлення як на дерев'яні двері, так і на металеві. Замок виготовлений із міцної оцинкованої сталі, стійкої до корозії.
Розроблений як бюджетніша альтернатива популярного турецького замку Kale 152 3MR.
Розмір планки 240х23 мм
Відстань між отворами кріплення — 214 мм
Покриття - гальваніка
Сторона відкривання - універсальний
Тип механізму секретності - циліндровий
Колір лицьової/відповітропроникної планки — золото
Міжосьова відстань — 85 мм
Видалення ключового отвору (Backset) — 45
Матеріал планки — сталь
Задвижка - немає
Комплектація ручками - немає
Кріпити - через лицьову планку
Комплектація циліндровим механізмом - немає
Габарити корпусу (В*Ш*Д) — 176х75 мм


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Колір замку | Золото |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 45 |
| Міжосьова рассояние | 85 |
| Наявність засувки | Так |
| Застосування замка | Металеві двері/Дерев'яні двері |
| Тип замку | Основний замок з клямкою |