

685 ₴
APECS Palazzo - класика в інтер'єрі.
Ручки серії Palazzo змушують ваш погляд завмерти, заворожують настільки, що ви боїтеся відвернутися, упустити щось важливе, по-справжньому цінне..
Створюючи колекцію ручок APECS Palazzo,надихалися історією мистецтв у пошуках класичного стилю, гармонійного поєднання форм, плавності ліній, функціональності і краси.
Компанія надзвичайно серйозно ставиться до якості своєї продукції і застосовує найсучасніші способи для 100% контролю якості на всіх етапах виробництва.
Ідеальне якість поверхні APECS Palazzo досягається ручної поліруванням кожного
вироби.
Фірмова риса будь-якої продукції Apecs – висока працездатність. Результати тестування працездатності ручок Palazzo перевищили показники в 500 000 циклів безвідмовної роботи, що відповідає самому високому класу по ГОСТ і означає, що дана продукція прослужить Вам більше 20 років.
Для производства ручек используется Сплав ZAMAK (Цинк,алюминий,магний,медь). На сегодняшний день является главным материалом для изготовления скобяных изделий. Это пластичный, недорогой в производстве материал. А отличная способность к адгезии покрытия делает ручки из ZAMAKа устойчивыми к истиранию в течении долгого времени.
Комплект дверных ручек на раздельном основании предназначен для использования на входных и межкомнатных дверях вместе с замком или защелкой (приобретается отдельно).
Рекомендуется для установки на дверные полотна толщиной 35-60 мм с максимальным весом 100 кг.
| Колір | AN (Антик) |
| Матеріал | Сплав ZAMAK (Цинк,алюміній,магній,мідь) |
| Покриття | Гальваніка (Нанесення на металеві поверхні різних металевих і хімічних покриттів) |
| Тип ручки | На розетці |
| Тип розетки | Кругла |
| Тип встановлення накладки | Різьба |
| Сторона відкривання | Універсальна |
| Довжина квадрата | 110 мм |
| Перетин квадрата | 8 мм |
| Діаметр п'ятака (Остнования) | 54 мм |
| Робочий діапазон стяжок | 40-70 мм |
| Тип кріплення | Стяжки,саморізи |
| Товщина дверного полотна | 30-60 мм |
| Комплектація |
Стяжки М4*54 - 2 шт. Стяжки М4*30 - 2 шт. Втулки D6*33 - 2 шт. Саморізи М3*12 - 6 шт. |
| Тип упаковки | Коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | ZAMAK (Цам) |
| Колір ручки | AN (Антик) |