





5 315 ₴
Mul-t-lock CEC10328 — основний (нижній) замок за циліндр стандарту DIN з 3-сторонню системою замикання, для встановлення в металеві вхідні двері. Замок можна встановлювати як на ліві, так і праві двері, попередньо переналаштувавши засувку на потрібну сторону. Запірний механізм замка становлять чотири сталеві ригелі діаметром — 18 мм. Хід ригелів із корпусу — 30 мм.
Замок обладнаний унікальним патентованим шестеринчастим механізмом приводу ригелів, який робить роботу замку майже безшумною.
Країна виробництва Ізраела
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - CEC10328
Діаметр ригелів — 18 мм
Вихід ригелів — 30 мм
Вихід вертикальних тяг — 20 мм
Mежосева відстань — 85 мм
Сторонність замка — універсальний
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 65 мм
Колір торцевої планки — хром полірований

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром полірований |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Основний замок з клямкою |
| Застосування замка | Металеві двері/Захисна конструкція |
| Міжосьова рассояние | 85 |
| Бэксет | 65 |