






1 050 ₴
Mul-t-lock DIN 353P - додатковий врізний замок з отвором під циліндр типу DIN. Має три ригелі діаметром 16 мм, що закриваються трьома обертами ключа. Мультилок 352P має однакові розміри з замками KALE 257 (аналог врізного замка KALE 257) і може встановлюватися на заміну для підвищення секретності замка.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Додатковий замок |
| Застосування замка | Металеві двері/Ворота/Захисна конструкція/Дерев'яні двері |