Кошик
413 відгуків
В зв'язку з не стабільним курсом валют, ціни уточнюйте !
Bronevik.in.ua - замки і фурнітура для дверей від відомих надійних брендів
+380 (66) 993-13-68
+380 (68) 214-88-40

Кодові замки – надійність, безпека і зручність.

Звичні для всіх нас механічні замки для дверей на сьогоднішній день вже не є єдиним способом захисту приватної власності. Адже є велика ймовірність злому таких замків відмичками і дублікатами ключів. Для того щоб уникнути цього слід віддати перевагу кодовим замком, які істотно ускладнюють «роботу» зловмисникам і, практично, зводять їх спроби проникнути в будівлю до нуля.

Кодові замки – механізм, що відкривається з допомогою набору встановленої числовий комбінації, шляхом одночасного натискання кнопок або в певній послідовності. Саме завдяки цій особливості даних замків відпадає необхідність постійно мати при собі ключі, стежити за їх збереженням і робити дублікати. Все що потрібно для надійного захисту – це придумати складний набір незв'язних цифр і букв.

За принципом дії кодові замки можуть бути:

  • механічними;
  • електромеханічними;
  • електричними.

У простих механічних замках відкриття механізму відбувається за допомогою виставлення штифтів чи циліндрів в заданій послідовності, в електронних — за допомогою набору коду на клавіатурі.

Найбільш популярні і доступні кодові замки фірм FZB і Меттем . Основними перевагами замків від даних виробників є надійність, ударостійкість і тривалий термін служби, а також стійкість до несанкціонованого розшифрування коду.

Область застосування кодових замків

Цей вид замків найбільш поширений спосіб захисту під'їздів багатоквартирних будинків, воріт гаражних кооперативів, хвірток огороджених майданчиків масового користування, а також офісних приміщень.

В залежності від типу кодового замка залежить їх область застосування. Наприклад, кодові замки Mettem ДТ КП-2 40 і FZB 40 – відмінний варіант для установки на двері в офісних будівлях або в багатоквартирних будинках. Дані моделі поєднують в собі високу якість, надійність і вигідну ціну!

 

В інтернет магазині «Броньовик» представлений широкий вибір замків різних по установці і призначенням. Кращі моделі від перевірених виробників!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner